Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • SMS-y o wiele lepsze od rozmów

    SMS-y o wiele lepsze od rozmów Nie tak dawno obchodziliśmy ważną datą. 21 lat temu powstał SMS. Była to rewolucja w świecie telefonów jednak w dzisiejszych czasach pomimo upływu lat technologia ta nadal jest tak samo dobra, jak kiedyś. Dzisiaj w SMS-ach może zastosować emotikony … »
  • Przenośny odtwarzacz DVD

    Kiedyś stacjonarne sprzęty dotyczące odtwarzaczy DVD były dla nas poważnym ograniczeniem. Mogliśmy, bowiem oglądać filmy w określonych pomieszczeniach, gdzie mieliśmy stały dostęp do jakiegoś źródła prądu. Teraz jednak te ograniczenia nie obowiązują nas w żadnym wypadku. Technologia zmieniła swoje oblicze i pozwoliła nam uzyskać sprzęt, … »
  • Co daje nam tablet

    Tablet to przede wszystkim urządzenie przenośne, które funkcjami może przypominać nam nie jeden nowoczesny telefon. Na korzyść tabletów przemawia jednak ich wymiar. Są one o wiele większe od największego oferowanego telefonu co daje nam zupełnie inne możliwości, które w urządzeniach przenośnych nie były do końca … »

Wesele – jak przygotować

jak-przygotowacOrganizacja wesela jest wyjątkowo trudnym przedsięwzięciem. Nie tylko przez wzgląd na rozbudowaną logistykę, ale również z powodu kosztów jakie za sobą pociąga. Niezależnie od faktu, czy jest to małe kilkudziesięcioosobowe przyjęcie, czy też ogromny bal dla kilkuset członków rodziny nie jest łatwo pokryć kosztów takiej imprezy. Często państwu młodym za wsparcie służą rodzice, ale i oni mają ograniczone możliwości finansowe. Warto wtedy poszukać drogi do oszczędności.

Nie da się ukryć, że poza przysłowiowym talerzykiem od gościa bardzo dużym wydatkiem jest alkohol. Wielu ludzi zastanawia się jak obniżyć jego koszt i jednocześnie zachować luksus przyjęcia. Bezpowrotnie minęły czasy gdy ludzie przy okazji wesel zadowalali się alkoholem przygotowywanym w domu i masowo pili samogon. Dzisiaj główną drogą do oszczędności nie jest samodzielne pędzenie alkoholu, a zakup go po korzystnych cenach. Odpowiednia hurtownia wódki potrafi mieć dużo niższe ceny w porównaniu do cen jakie widzimy na półkach w sklepach czy restauracjach.

 

Innym rozwiązaniem może być hurtowania alkoholi online gdzie poza wódką, można zakupić także inne, mniej lub bardziej procentowe alkohole, którymi państwo młodzi chcą poczęstować gości. Hurtownie online mają to do siebie, że ceny za alkohol w nich różnią się w sposób znaczący nawet od cen alkoholi w hurtowniach stacjonarnych. Należy jednak do cen doliczyć niezbędny koszt przesyłki i wtedy porównać ceny jakie osiąga butelka danego alkoholu w sklepie stacjonarnym i internetowym. http://alkohole.eurocash.pl/

Comments are closed.