Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Pieniądze nie są już potrzebne

    Warto zauważyć, że dzisiaj obrót pieniędzmi nie jest jedyną możliwością. Właściwie nikt nie chce tak naprawdę nosić przy sobie dużej ilości gotówki właśnie dlatego powstał nowy dla nas lepszy sposób na to, aby pieniądze stały się nam zupełnie zbędne. Od teraz możemy liczyć na to, … »
  • Nowy iPhone tani

    Iphony nie muszą być wcale drogie. Możemy się o tym doskonale przekonać w chwili, gdy zdecydujemy się skorzystać z okazji i zakupić jego o wiele tańszą wersję. Kodowa nazwa brzmi iPhone5C. Co prawda pod względem wymiarów oba modele wyglądają podobnie, ale ten jeden charakteryzuje się … »
  • Ultra HD

    Full HD to standard, który nie do końca zadomowił się w naszym domu. Jednak widać aklimatyzacja nie wyszła wcale na dobre, skoro dzisiaj pojawił się już format Ultra HD. Jest to rozdzielczość 4K, która oferuje nam przede wszystkim nieznaną dotąd wcześniej rozdzielczość. Oczywiście warto zauważyć, … »

Wesele – jak przygotować

jak-przygotowacOrganizacja wesela jest wyjątkowo trudnym przedsięwzięciem. Nie tylko przez wzgląd na rozbudowaną logistykę, ale również z powodu kosztów jakie za sobą pociąga. Niezależnie od faktu, czy jest to małe kilkudziesięcioosobowe przyjęcie, czy też ogromny bal dla kilkuset członków rodziny nie jest łatwo pokryć kosztów takiej imprezy. Często państwu młodym za wsparcie służą rodzice, ale i oni mają ograniczone możliwości finansowe. Warto wtedy poszukać drogi do oszczędności.

Nie da się ukryć, że poza przysłowiowym talerzykiem od gościa bardzo dużym wydatkiem jest alkohol. Wielu ludzi zastanawia się jak obniżyć jego koszt i jednocześnie zachować luksus przyjęcia. Bezpowrotnie minęły czasy gdy ludzie przy okazji wesel zadowalali się alkoholem przygotowywanym w domu i masowo pili samogon. Dzisiaj główną drogą do oszczędności nie jest samodzielne pędzenie alkoholu, a zakup go po korzystnych cenach. Odpowiednia hurtownia wódki potrafi mieć dużo niższe ceny w porównaniu do cen jakie widzimy na półkach w sklepach czy restauracjach.

 

Innym rozwiązaniem może być hurtowania alkoholi online gdzie poza wódką, można zakupić także inne, mniej lub bardziej procentowe alkohole, którymi państwo młodzi chcą poczęstować gości. Hurtownie online mają to do siebie, że ceny za alkohol w nich różnią się w sposób znaczący nawet od cen alkoholi w hurtowniach stacjonarnych. Należy jednak do cen doliczyć niezbędny koszt przesyłki i wtedy porównać ceny jakie osiąga butelka danego alkoholu w sklepie stacjonarnym i internetowym. http://alkohole.eurocash.pl/

Comments are closed.