Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Odzyskiwanie danych z komorki

    Kto dzisiaj nie ma telefonu komórkowego? Oczywiście są tacy ludzie, ale należą dzisiaj do mniejszości. Dzisiaj nawet małe dzieci mają telefony komórkowe. Ostatnio coraz bardziej popularne jest sprzeciwianie się modzie na posiadanie telefonu komórkowego, jednak trzeba pamiętać, że telefon komórkowy jest bardzo przydatny, jeżeli na … »
  • Hydraulik Gliwice

    Hydraulik Gliwice, usługi hydrauliczne Gliwice to hasła, dzięki którym przy pomocy wyszukiwarki internetowej możemy bez problemu znaleźć fachowca z tej branży. Jeśli jesteśmy mieszkańcami Gliwic to sprawę mamy załatwioną. Jeśli nie, trzeba wpisać inną nazwę miejscowości i też sobie poradzimy. »
  • Nowy iPhone tani

    Iphony nie muszą być wcale drogie. Możemy się o tym doskonale przekonać w chwili, gdy zdecydujemy się skorzystać z okazji i zakupić jego o wiele tańszą wersję. Kodowa nazwa brzmi iPhone5C. Co prawda pod względem wymiarów oba modele wyglądają podobnie, ale ten jeden charakteryzuje się … »

Usuwanie danych

Usuwanie danychUsuwanie danych ma wiele znaczeń, jednak warto skupić się na usuwaniu danych z dysków, dzięki czemu będziemy mogli sprzedać np. nasz komputer czy komórkę, bez ryzyka, że kupujący wykorzysta nasze materiały. Przyczyn może być oczywiście więcej, na przykład właściciele firm, którzy nie chcą raczej, aby ich ważne dany trafiły w niepowołane ręce. Wiele osób myśli, że dane po opróżnieniu kosza, są już skasowane na zawsze. Nic bardziej mylnego, można je jak najbardziej przywrócić, nie jest to nawet zbyt skomplikowane. A co za tym idzie, jeżeli chcemy naprawdę usunąć dane, które już nigdy nie będą mogły zostać przywrócone, należy oddać swój dysk twardy do specjalistów, którzy znają się na usuwaniu danych. Tylko przez całkowite usunięcie danych, będziemy mieli pewność, że nasze firmowe zdjęcia czy prywatne zdjęcia, nie zostaną wykorzystane przez inne osoby. Często usuwanie danych będzie potrzebne, jeżeli chodzi o różnego rodzaju poufne dane na temat naszych klientów, nie możemy przecież dopuścić do tego, aby dane naszych klientów i kontrahentów wyciekły. Firm, które zajmują się usuwaniem danych najlepiej szukać za pomocą wyszukiwarek internetowych, ponieważ to szybkie i proste źródło zdobywania namiarów na takie firmy.

Comments are closed.