Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Ultra HD

    Full HD to standard, który nie do końca zadomowił się w naszym domu. Jednak widać aklimatyzacja nie wyszła wcale na dobre, skoro dzisiaj pojawił się już format Ultra HD. Jest to rozdzielczość 4K, która oferuje nam przede wszystkim nieznaną dotąd wcześniej rozdzielczość. Oczywiście warto zauważyć, … »
  • Jakie zalety ma wdrożenie systemów SAP ERP?

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko doświadczenia w tej dziedzinie i odpowiedniej wiedzy, ale też wykorzystania często aktualizowanych informacji. Ich gromadzenie manualne w przypadku dużych firm zajęłoby mnóstwo czasu i wiązałoby się z ryzykiem błędów wynikających z pomyłek. Nic więc dziwnego, że na wdrożenie i konsulting … »
  • Telewizory z funkcją Smart TV

    Toshiba już od dawna zapowiadał wprowadzenie zupełnie nowej serii telewizorów. Są to bardzo wydajne telewizory Full HD 1080p, gdzie zastosowana jest w pełni odpowiednia technologia 3D, która faktycznie pozwala nam cieszyć się z wielu innych dodanych funkcji między innymi taką opcją jest Smart TV o … »

Usuwanie danych

Usuwanie danychUsuwanie danych ma wiele znaczeń, jednak warto skupić się na usuwaniu danych z dysków, dzięki czemu będziemy mogli sprzedać np. nasz komputer czy komórkę, bez ryzyka, że kupujący wykorzysta nasze materiały. Przyczyn może być oczywiście więcej, na przykład właściciele firm, którzy nie chcą raczej, aby ich ważne dany trafiły w niepowołane ręce. Wiele osób myśli, że dane po opróżnieniu kosza, są już skasowane na zawsze. Nic bardziej mylnego, można je jak najbardziej przywrócić, nie jest to nawet zbyt skomplikowane. A co za tym idzie, jeżeli chcemy naprawdę usunąć dane, które już nigdy nie będą mogły zostać przywrócone, należy oddać swój dysk twardy do specjalistów, którzy znają się na usuwaniu danych. Tylko przez całkowite usunięcie danych, będziemy mieli pewność, że nasze firmowe zdjęcia czy prywatne zdjęcia, nie zostaną wykorzystane przez inne osoby. Często usuwanie danych będzie potrzebne, jeżeli chodzi o różnego rodzaju poufne dane na temat naszych klientów, nie możemy przecież dopuścić do tego, aby dane naszych klientów i kontrahentów wyciekły. Firm, które zajmują się usuwaniem danych najlepiej szukać za pomocą wyszukiwarek internetowych, ponieważ to szybkie i proste źródło zdobywania namiarów na takie firmy.

Comments are closed.