Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Nowoczesny dostęp do internetu

    Internet mobilny stale przeżywa bardzo szybki rozwój. Obecnie stał się on przede wszystkim dostępny dla praktycznie każdej osoby i korzystanie z niego jest już bardzo komfortowe. Przede wszystkim prędkość przesyłania danych prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Bardzo dobry jest również zasięg lte. Dzięki niemu możliwe … »
  • Google Glass

    Dzisiaj najnowsza technologia rodzi się dosłownie na naszych oczach. To właśnie możemy powiedzieć w chwili, gdy nie tak dawno prezentowany był produkt, który wygląda z pozoru jak zwykłe okulary. Jest to jednak urządzenie umożliwiające nam widzenie rozszerzonej rzeczywistości. Okulary pierwotnie stworzyła firma Google, która w … »
  • Do czego w praktyce przydaje się tablet

    Warto zauważyć, że taka technologia jak tablet oraz inne podobne urządzenia przenośne świetnie sprawdza się poza naszym miejscem zamieszkania. To może dlatego właśnie wiele osób wykorzystuje podobny sposób aby przeglądać mapy lub też wykorzystuje go w celach nawigacyjnych. Oczywiście tablet jako nowinka technologiczna jest także … »

Usuwanie danych

Usuwanie danychUsuwanie danych ma wiele znaczeń, jednak warto skupić się na usuwaniu danych z dysków, dzięki czemu będziemy mogli sprzedać np. nasz komputer czy komórkę, bez ryzyka, że kupujący wykorzysta nasze materiały. Przyczyn może być oczywiście więcej, na przykład właściciele firm, którzy nie chcą raczej, aby ich ważne dany trafiły w niepowołane ręce. Wiele osób myśli, że dane po opróżnieniu kosza, są już skasowane na zawsze. Nic bardziej mylnego, można je jak najbardziej przywrócić, nie jest to nawet zbyt skomplikowane. A co za tym idzie, jeżeli chcemy naprawdę usunąć dane, które już nigdy nie będą mogły zostać przywrócone, należy oddać swój dysk twardy do specjalistów, którzy znają się na usuwaniu danych. Tylko przez całkowite usunięcie danych, będziemy mieli pewność, że nasze firmowe zdjęcia czy prywatne zdjęcia, nie zostaną wykorzystane przez inne osoby. Często usuwanie danych będzie potrzebne, jeżeli chodzi o różnego rodzaju poufne dane na temat naszych klientów, nie możemy przecież dopuścić do tego, aby dane naszych klientów i kontrahentów wyciekły. Firm, które zajmują się usuwaniem danych najlepiej szukać za pomocą wyszukiwarek internetowych, ponieważ to szybkie i proste źródło zdobywania namiarów na takie firmy.

Comments are closed.