Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Do czego w praktyce przydaje się tablet

    Warto zauważyć, że taka technologia jak tablet oraz inne podobne urządzenia przenośne świetnie sprawdza się poza naszym miejscem zamieszkania. To może dlatego właśnie wiele osób wykorzystuje podobny sposób aby przeglądać mapy lub też wykorzystuje go w celach nawigacyjnych. Oczywiście tablet jako nowinka technologiczna jest także … »
  • Google Glass

    Dzisiaj najnowsza technologia rodzi się dosłownie na naszych oczach. To właśnie możemy powiedzieć w chwili, gdy nie tak dawno prezentowany był produkt, który wygląda z pozoru jak zwykłe okulary. Jest to jednak urządzenie umożliwiające nam widzenie rozszerzonej rzeczywistości. Okulary pierwotnie stworzyła firma Google, która w … »
  • Wielozadaniowe słuchawki

    Dziś słuchawki przeznaczone w całości do smartfonów oraz innych cyfrowych odtwarzaczy. Są to rozwiązania, które sprawdzają się zwłaszcza, jeśli połączymy całość z obowiązkową dziś technologią mobilną. Pomimo faktu, że większość urządzeń mobilnych ma wbudowane głośniki, ale nie są one w stanie zapewnić nam takiej mocy … »

Usuwanie danych z dysku

Usuwanie danych z dyskuKażdy posiadacz komputera, który myśli, że usunięte przez niego pliki, nie mogą zostać przywrócone jest jak najbardziej w błędzie. Odzyskanie plików z dysku jest oczywiście możliwe i nie jest wcale takie trudne. Ludzie, którzy sprzedają na przykład dysk na aukcji czy znajomemu, na pewno powinni zainteresować się tym tematem, jeżeli nie chcą aby ich dane dostały się w niepowołane ręce. Na szczęście są dostępne darmowe aplikacje, dzięki którym będziemy mogli bezpowrotnie usunąć dane z naszego dysku. Jednak jeżeli jesteśmy właścicielami firm, a co za tym idzie, na naszych komputerach są umieszczone poufne dane, które nie mogą wyciec, powinniśmy na pewno skontakować się z profesjonalnymi firmami, które zajmują się usuwaniem danych dysków. Darmowe oprogramowanie nie daje 100% efektów, poza tym, nie każdy potrafi korzystać z takich aplikacji. Jeżeli skorzystamy z usług firm, możemy być niemal pewni, że wszystkie dane zostaną usunięte i nie będą mogły być przywrócone. Jest to proces nieodwracalny, także trzeba przemyśleć sprawę, czy na pewno chcemy pozbyć się tych danych. Firm, które usuwanę dane z dysków, najlepiej szukać w internecie, który jest świetnym miejscem do tego, aby szukać w nim namiarów na firmy bezpowrotnie usuwające dane z dysków.

Comments are closed.