Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • W internecie znajdziemy nowe telefony

    Dziś nie trzeba szukać zbyt długo aby znaleźć najlepsze telefony, ponieważ są one, mimo to w zasięgu naszej ręki nie musimy nawet zbyt długo szukać. Smartfony, bo o nich mowa są w stanie zastąpić nam wiele innych urządzeń dzięki swojej multi funkcyjności, która pozwala równie … »
  • Wybór operatora komórkowego

    Wybór operatora komórkowego nie jest łatwym wyborem, nie jest jednak także wyborem, który jest wyborem przesadnie trudnym. Po prostu trzeba uważnie przeczytać oferty poszczególnych operatorów komórkowych, jakich trochę w Polsce jest, a wtedy bez problemów będziemy mogli wybrać takiego operatora komórkowego, którego warunki dla nas … »
  • Telewizory z funkcją Smart TV

    Toshiba już od dawna zapowiadał wprowadzenie zupełnie nowej serii telewizorów. Są to bardzo wydajne telewizory Full HD 1080p, gdzie zastosowana jest w pełni odpowiednia technologia 3D, która faktycznie pozwala nam cieszyć się z wielu innych dodanych funkcji między innymi taką opcją jest Smart TV o … »

Usuwanie danych z dysku

Usuwanie danych z dyskuKażdy posiadacz komputera, który myśli, że usunięte przez niego pliki, nie mogą zostać przywrócone jest jak najbardziej w błędzie. Odzyskanie plików z dysku jest oczywiście możliwe i nie jest wcale takie trudne. Ludzie, którzy sprzedają na przykład dysk na aukcji czy znajomemu, na pewno powinni zainteresować się tym tematem, jeżeli nie chcą aby ich dane dostały się w niepowołane ręce. Na szczęście są dostępne darmowe aplikacje, dzięki którym będziemy mogli bezpowrotnie usunąć dane z naszego dysku. Jednak jeżeli jesteśmy właścicielami firm, a co za tym idzie, na naszych komputerach są umieszczone poufne dane, które nie mogą wyciec, powinniśmy na pewno skontakować się z profesjonalnymi firmami, które zajmują się usuwaniem danych dysków. Darmowe oprogramowanie nie daje 100% efektów, poza tym, nie każdy potrafi korzystać z takich aplikacji. Jeżeli skorzystamy z usług firm, możemy być niemal pewni, że wszystkie dane zostaną usunięte i nie będą mogły być przywrócone. Jest to proces nieodwracalny, także trzeba przemyśleć sprawę, czy na pewno chcemy pozbyć się tych danych. Firm, które usuwanę dane z dysków, najlepiej szukać w internecie, który jest świetnym miejscem do tego, aby szukać w nim namiarów na firmy bezpowrotnie usuwające dane z dysków.

Comments are closed.