Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Jakie możliwości oferują systemy SAP ERP?

    Zarządzanie średnim lub dużym przedsiębiorstwem to zadanie wymagające niezbędnej wiedzy i doświadczenia, a podejmowane decyzje powinny też opierać się o analizy i raporty sporządzane na podstawie odpowiednio dużej bazy danych. Sprawne kierowanie firmą byłoby znacznie trudniejsze, gdyby nie specjalne oprogramowanie pozwalające zbierać dane i je … »
  • System powiadamiania o wypadku

    W obecnej chwili taka podobna technologia stosowana jest głównie w nowszych modelach samochodów. Co więcej nie każdy producent decyduje się na takie rozwiązania dlatego też musimy mieć na uwadze to, że w praktyce system ten powinien być podstawą, która obowiązkowo powinna znajdować się w nowszych … »
  • Przenośny odtwarzacz DVD

    Kiedyś stacjonarne sprzęty dotyczące odtwarzaczy DVD były dla nas poważnym ograniczeniem. Mogliśmy, bowiem oglądać filmy w określonych pomieszczeniach, gdzie mieliśmy stały dostęp do jakiegoś źródła prądu. Teraz jednak te ograniczenia nie obowiązują nas w żadnym wypadku. Technologia zmieniła swoje oblicze i pozwoliła nam uzyskać sprzęt, … »

Ultra HD

Full HD to standard, który nie do końca zadomowił się w naszym domu. Jednak widać aklimatyzacja nie wyszła wcale na dobre, skoro dzisiaj pojawił się już format Ultra HD. Jest to rozdzielczość 4K, która oferuje nam przede wszystkim nieznaną dotąd wcześniej rozdzielczość. Oczywiście warto zauważyć, że technologia ta pozwoli nam osiągnąć naprawdę niezły obraz, który jeszcze nigdy nie był tak realistyczny. Jest to naprawdę sprawdzona rzecz zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z urządzeniami, które notują mniejsze opóźnienia niż inne modele. Grafika Ultra HD to przede wszystkim duża moc dzięki czemu pozwala nam to bardziej realistycznie spojrzeć na wszystko. Takie kompleksowe rozwiązania z pewnością sprawdzają się w praktyce co pozwala nam nie tylko oglądać, ale także w pełni udostępniać treść. Oczywiście tego typu standardy staną się dopiero popularne, ale za kilka lat staną się dopiero powszechne w praktyce to nie ulega wątpliwości dlatego też zrobimy wszystko aby taka technologia 4K zadomowiła się na dobre w naszych domach.

Comments are closed.