Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Jakie możliwości oferują systemy SAP ERP?

    Zarządzanie średnim lub dużym przedsiębiorstwem to zadanie wymagające niezbędnej wiedzy i doświadczenia, a podejmowane decyzje powinny też opierać się o analizy i raporty sporządzane na podstawie odpowiednio dużej bazy danych. Sprawne kierowanie firmą byłoby znacznie trudniejsze, gdyby nie specjalne oprogramowanie pozwalające zbierać dane i je … »
  • Jakie zalety ma wdrożenie systemów SAP ERP?

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko doświadczenia w tej dziedzinie i odpowiedniej wiedzy, ale też wykorzystania często aktualizowanych informacji. Ich gromadzenie manualne w przypadku dużych firm zajęłoby mnóstwo czasu i wiązałoby się z ryzykiem błędów wynikających z pomyłek. Nic więc dziwnego, że na wdrożenie i konsulting … »
  • Odzyskiwanie danych z komorki

    Kto dzisiaj nie ma telefonu komórkowego? Oczywiście są tacy ludzie, ale należą dzisiaj do mniejszości. Dzisiaj nawet małe dzieci mają telefony komórkowe. Ostatnio coraz bardziej popularne jest sprzeciwianie się modzie na posiadanie telefonu komórkowego, jednak trzeba pamiętać, że telefon komórkowy jest bardzo przydatny, jeżeli na … »

Ultra HD

Full HD to standard, który nie do końca zadomowił się w naszym domu. Jednak widać aklimatyzacja nie wyszła wcale na dobre, skoro dzisiaj pojawił się już format Ultra HD. Jest to rozdzielczość 4K, która oferuje nam przede wszystkim nieznaną dotąd wcześniej rozdzielczość. Oczywiście warto zauważyć, że technologia ta pozwoli nam osiągnąć naprawdę niezły obraz, który jeszcze nigdy nie był tak realistyczny. Jest to naprawdę sprawdzona rzecz zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z urządzeniami, które notują mniejsze opóźnienia niż inne modele. Grafika Ultra HD to przede wszystkim duża moc dzięki czemu pozwala nam to bardziej realistycznie spojrzeć na wszystko. Takie kompleksowe rozwiązania z pewnością sprawdzają się w praktyce co pozwala nam nie tylko oglądać, ale także w pełni udostępniać treść. Oczywiście tego typu standardy staną się dopiero popularne, ale za kilka lat staną się dopiero powszechne w praktyce to nie ulega wątpliwości dlatego też zrobimy wszystko aby taka technologia 4K zadomowiła się na dobre w naszych domach.

Comments are closed.