Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
  • Pirackie wersje gier mogą wykradać Bitcoiny

    Dzisiaj najnowsze technologie tak naprawdę są coraz większym zagrożeniem dla nas. Zwłaszcza duże prawdopodobieństwo występowania problemów jest związane z niczym innym jak z programami komputerowymi pobieranymi z nieustalonego źródła. Tego typu aplikacje są jednak bardzo dużym zagrożeniem dlatego też jest to jedyna i najwłaściwsza droga … »
  • Smartfon lepszym urządzeniem niż poprzednia generacja telefonów

    Tak naprawdę wszystkie smart-fony są tak skonstruowane aby łączyć odpowiednie cechy telefonu i komputera. Nic dziwnego, że dzięki takim prostym właściwościom są one w stanie spokojnie zastąpić wiele znanych nam urządzeń przenośnych. Zaletą dotyczącą smart-fonów jest przede wszystkim to, że mają one duże wyświetlacze, a … »
  • Wybór operatora komórkowego

    Wybór operatora komórkowego nie jest łatwym wyborem, nie jest jednak także wyborem, który jest wyborem przesadnie trudnym. Po prostu trzeba uważnie przeczytać oferty poszczególnych operatorów komórkowych, jakich trochę w Polsce jest, a wtedy bez problemów będziemy mogli wybrać takiego operatora komórkowego, którego warunki dla nas … »

Projekt kuchni – jak dobierać dekoracje?

Aranżacja kuchni często skupia się przede wszystkim na kwestiach funkcjonalności. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu pomieszczenie to przede wszystkim ma służyć do przygotowywania posiłków, dlatego kwestie zachowania ergonomii mają w tym przypadku znacznie kluczowe. Odpowiednie rozmieszczenie mebli i sprzętów to jednak nie wszystko – żadne pomieszczenie nie będzie wyglądało na w pełni urządzone bez dodatków, które uzupełnią wnętrze i podkreślą niebanalny charakter wystroju.

Projekt kuchni rzadko skupia się na elementach dekoracyjnych, nie oznacza to jednak, że warto z nich zrezygnować. Jednocześnie należy zaznaczyć, że w pomieszczeniu, gdzie każdy sprzęt i urządzenie mają swoje miejsce i są rozstawione w taki sposób, aby zapewnić wygodę użytkowania, trudno wygospodarować specjalne miejsce na bibeloty czy inne ozdobne drobiazgi. Co zrobić w takiej sytuacji? Jako element ozdobny można wykorzystać ściany lub oświetlenie kuchni.

Płytki ścienne do kuchni to najczęściej stosowane rozwiązanie ze względu na jego praktyczność. Gładką powierzchnię bardzo łatwo jest wyczyścić, dlatego doskonale sprawdzą się one położone nad blatem. Oczywiście warto też sięgnąć po kolory lub wzory, które dodadzą wnętrzu życia. Ciekawie prezentować się będzie np. mozaika w kuchni ułożona z jednakowych elementów w różnych kolorach lub odcieniach.

Oświetlenie w kuchni również może stać się elementem ozdobnym, wystarczy tylko wybrać ciekawy model, np. taki jak te dostępne na https://mo.design/category/kuchnia/.

Comments are closed.