Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Pirackie wersje gier mogą wykradać Bitcoiny

    Dzisiaj najnowsze technologie tak naprawdę są coraz większym zagrożeniem dla nas. Zwłaszcza duże prawdopodobieństwo występowania problemów jest związane z niczym innym jak z programami komputerowymi pobieranymi z nieustalonego źródła. Tego typu aplikacje są jednak bardzo dużym zagrożeniem dlatego też jest to jedyna i najwłaściwsza droga … »
  • Pieniądze nie są już potrzebne

    Warto zauważyć, że dzisiaj obrót pieniędzmi nie jest jedyną możliwością. Właściwie nikt nie chce tak naprawdę nosić przy sobie dużej ilości gotówki właśnie dlatego powstał nowy dla nas lepszy sposób na to, aby pieniądze stały się nam zupełnie zbędne. Od teraz możemy liczyć na to, … »
  • Wykorzystywanie przyczepek samochodowych

    Wiele osób korzysta z przyczepek samochodowych. Takie przyczepki są wykorzystywane zarówno przez osoby chcące dokonać przewozu większej ilości sprzętów i urządzeń, jak i przez osoby prowadzące jakąś działalność przewozową posiadającą charakter działalność gospodarczej. Wobec tego kupowanie przyczepek jest wciąż bardzo często praktykowane przez osoby posiadające … »

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich

przychodni-lekarskichSystemy informatyczne w dzisiejszych czasach są obecne niemal wszędzie. W każdej dziedzinie życia prywatnego i społecznego. E-maile zastępują listy, domeny internetowe stają się nieruchomościami dwudziestego pierwszego wieku. Rozwój technologii elektronicznej i multimedialnej, pozwala całkowicie zautomatyzować przepływ informacji, który jest jednym z najważniejszych czynników działania każdej organizacji, placówki, przedsiębiorstwa, etc.

Specjalistyczne oprogramowania możemy spotkać w firmach, w urzędach, szkołach, ośrodkach zdrowia. Oprogramowanie dla przychodni lekarskich opiera się w głównej mierze o bazy danych. Zawierają one bazy dane wypełnione rekordami, czyli wpisami pacjentów. Z jednej głównej bazy danych generują listę przyjęć w danym dniu, regulują rejestrację danego pacjenta na dany termin, informują o tym lekarza. Oprogramowanie dla przychodni lekarskiej może być stworzone w wersji podstawowej, ale także spersonalizowane dla danego ośrodka w dodatkowe elementy, takie jak na przykład powiadomienie lekarza o tym że za godzinę zaczyna wizyty lub konkretnego dnia, na konkretną godzinę czeka go wizyta domowa pod konkretnym adresem, z konkretnej przyczyny. http://www.mediporta.pl/funkcje/

W grę wchodzą oczywiście automatyczne powiadomienia pacjentów, również sms’owo, w celu potwierdzenia, lub przypomnienia o nadchodzącej wizycie, lub odebraniu wyników badań. Oprogramowania komputerowe, nierzadko są oparte o rozwiązanie chmury. Pozwalają stworzyć system organizacji pracy o wiele łatwiejszy i wygodniejszy.

Comments are closed.