Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Ultra HD

    Full HD to standard, który nie do końca zadomowił się w naszym domu. Jednak widać aklimatyzacja nie wyszła wcale na dobre, skoro dzisiaj pojawił się już format Ultra HD. Jest to rozdzielczość 4K, która oferuje nam przede wszystkim nieznaną dotąd wcześniej rozdzielczość. Oczywiście warto zauważyć, … »
  • Telefony różnią się jakością wyświetlacza

    Warto pamiętać o tym, że dzisiejsze telefony pomimo swojego podobieństwa pod względem wyglądu tak naprawdę różnią się między innymi swoimi parametrami, a także częściami składowymi. Takim przykładem możemy być zastosowany wyświetlacz. Może to być między innymi technologia IPS, która charakteryzuje się głównie świetną jakością wyświetlanego … »
  • Aparat na urlop

    Zbliżający się sezon urlopowy motywuje nas do zakupów. Nabywamy buty do wyprawy w góry, okulary przeciwsłoneczne, kremy z filtrem, ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, środki przeciwko owadom, pojemne walizki i funkcjonalne plecaki. Niejednokrotnie wybieramy się w podróż, na którą długo czekaliśmy i planujemy utrwalić ją na … »

Odzyskiwanie danych z komorki

Odzyskiwanie danych z komorkiKto dzisiaj nie ma telefonu komórkowego? Oczywiście są tacy ludzie, ale należą dzisiaj do mniejszości. Dzisiaj nawet małe dzieci mają telefony komórkowe. Ostatnio coraz bardziej popularne jest sprzeciwianie się modzie na posiadanie telefonu komórkowego, jednak trzeba pamiętać, że telefon komórkowy jest bardzo przydatny, jeżeli na przykład jadąc na Mazury czy w góry, złapiemy gumę czy będziemy świadkami wypadku. Co jednak jeżeli posiadamy komórkę, mamy na niej kontakty, notatki, zdjęcia, filmiki i pewnego dnia po prostu je stracimy? Jeszcze nic straconego, trzeba mieć na uwadze to, że po prostu są na polskim rynku firmy, które zajmują się odzyskiwaniem danych z komórek. Dzięki temu, będziemy mogli cieszyć się swoimi starymi kontaktami, zdjęciami czy filmikami, a to wszystko za stosunkowo przystępną cenę. Ludzie, którym te dane są po prostu niezbędne, nie powinni zastanawiać się i po prostu muszą poszukać firm, które oferują odzyskiwanie danych z komórki. Są oczywiście darmowe programy, jednak należy mieć na uwadze to, że tylko profesjonaliście potrafią odzyskać dane w taki sposób, że nie zepsują telefonu ani po prostu nie sprawią, że dane zostaną skasowane nieodwracalnie. Dlatego też, trzeba skorzystać z usług profesjonalistów.

Comments are closed.