Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Jakie zalety ma wdrożenie systemów SAP ERP?

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko doświadczenia w tej dziedzinie i odpowiedniej wiedzy, ale też wykorzystania często aktualizowanych informacji. Ich gromadzenie manualne w przypadku dużych firm zajęłoby mnóstwo czasu i wiązałoby się z ryzykiem błędów wynikających z pomyłek. Nic więc dziwnego, że na wdrożenie i konsulting … »
  • Hydraulik Gliwice

    Hydraulik Gliwice, usługi hydrauliczne Gliwice to hasła, dzięki którym przy pomocy wyszukiwarki internetowej możemy bez problemu znaleźć fachowca z tej branży. Jeśli jesteśmy mieszkańcami Gliwic to sprawę mamy załatwioną. Jeśli nie, trzeba wpisać inną nazwę miejscowości i też sobie poradzimy. »
  • Nowa Lumia 925 ładna

    Warto spojrzeć, że Lumia 925 nie jest tylko zwykłym smartfonem. Tak naprawdę jest to telefon na miarę dzisiejszej generacji, które będzie nam w stanie zaoferować wszystko to, co. Oczywiście w gruncie rzeczy pierwsze co tak naprawdę wchodzi w grę to lekkość całego urządzenia. Jego waga … »

Nowoczesny dostęp do internetu

do internetuInternet mobilny stale przeżywa bardzo szybki rozwój. Obecnie stał się on przede wszystkim dostępny dla praktycznie każdej osoby i korzystanie z niego jest już bardzo komfortowe. Przede wszystkim prędkość przesyłania danych prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Bardzo dobry jest również zasięg lte. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z tego typu sieci w większości większych miast i miasteczek. Na stronach operatorów podane są oczywiście miejsca, do których dociera zasieg lte.

Łatwo zatem ocenisz czy w Twojej miejscowości również możliwe będzie korzystanie dobrodziejstw internetu nowej generacji. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie, co to jest lte?. Jest to po prostu nowy rodzaj bezprzewodowego dostępu do sieci. Mimo, że technologia ta została zaprezentowana stosunkowo niedawno, to obecnie jest dostępna we wszystkich największych sieciach. Każdy może zatem pozwolić sobie na bezproblemowe korzystanie z dostępu do internetu właśnie w taki sposób.

Wystarczy posiadać jedynie urządzenie, które obsługuje technologię LTE https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny/zasieg-sieci-3g-i-lte. W przypadku laptopów to często można połączyć się z siecią za pomocą specjalnego adaptera, który jest podłączany do gniazda USB w komputerze. Dzięki niemu korzystanie ze wszystkich możliwości, jakie daje sieć jest bardzo proste i nie wiąże się z kompletnie żadnymi trudnościami. Postawienie na LTE jak widać, jest zatem strzałem w dziesiątkę i samo korzystanie z tego typu internetu również niesie za sobą wiele bardzo poważnych korzyści.

Comments are closed.