Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Zaawansowana technologia graficzna

    Jeśli zaczynamy przygodę z grafiką komputerową to musimy mieć pewność, że nasza praca będzie wyglądać olśniewająco za każdym razem. Oczywiście amator nie będzie w stanie zrobić nic fajnego z grafiką. Takimi sprawami powinni zajmować się przede wszystkim profesjonaliści, którzy najlepiej znają się na swoim fachu. … »
  • Gadżety dla studenta

    Trzeba przyznać, że dzisiaj technologia stała się bardzo rozpoznawalnym znakiem w naszym świecie. Nic dziwnego, że musimy liczyć się z wieloma dodatkowymi opcjami, które są w stanie ułatwić nam życie, pod warunkiem że lubimy żyć z perspektywą ważnych zasad. Jakby nie spojrzeć to wiele czytników … »
  • Ogrodowe prace

    Każdy, kto posiada ogród zdaje sobie sprawę z faktu, że utrzymanie go w należytym stanie wymaga dużej pracy, w zasadzie o każdej porze roku. Dla prawdziwych miłośników ogrodowego szaleństwa, jest to jednak zazwyczaj bardziej przyjemność niż wysiłek, dlatego z chęcią podejmują się oni różnych zadań, … »

Nowoczesny dostęp do internetu

do internetuInternet mobilny stale przeżywa bardzo szybki rozwój. Obecnie stał się on przede wszystkim dostępny dla praktycznie każdej osoby i korzystanie z niego jest już bardzo komfortowe. Przede wszystkim prędkość przesyłania danych prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Bardzo dobry jest również zasięg lte. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z tego typu sieci w większości większych miast i miasteczek. Na stronach operatorów podane są oczywiście miejsca, do których dociera zasieg lte.

Łatwo zatem ocenisz czy w Twojej miejscowości również możliwe będzie korzystanie dobrodziejstw internetu nowej generacji. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie, co to jest lte?. Jest to po prostu nowy rodzaj bezprzewodowego dostępu do sieci. Mimo, że technologia ta została zaprezentowana stosunkowo niedawno, to obecnie jest dostępna we wszystkich największych sieciach. Każdy może zatem pozwolić sobie na bezproblemowe korzystanie z dostępu do internetu właśnie w taki sposób.

Wystarczy posiadać jedynie urządzenie, które obsługuje technologię LTE https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny/zasieg-sieci-3g-i-lte. W przypadku laptopów to często można połączyć się z siecią za pomocą specjalnego adaptera, który jest podłączany do gniazda USB w komputerze. Dzięki niemu korzystanie ze wszystkich możliwości, jakie daje sieć jest bardzo proste i nie wiąże się z kompletnie żadnymi trudnościami. Postawienie na LTE jak widać, jest zatem strzałem w dziesiątkę i samo korzystanie z tego typu internetu również niesie za sobą wiele bardzo poważnych korzyści.

Comments are closed.