Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Naprawa sprzętu AGD w Katowicach

    Współczesne gospodarstwa domowe nie obywają się już bez wielu rzeczy, a niewątpliwie do takich należy pralka czy zmywarka.Te dwa urządzenia to podstawa. O ile pralka to już standard, o tyle zmywaki jeszcze nie rozpowszechniły się w takim stopniu. Praktycznie w szerokiej sprzedaży na naszym rynku … »
  • Pirackie wersje gier mogą wykradać Bitcoiny

    Dzisiaj najnowsze technologie tak naprawdę są coraz większym zagrożeniem dla nas. Zwłaszcza duże prawdopodobieństwo występowania problemów jest związane z niczym innym jak z programami komputerowymi pobieranymi z nieustalonego źródła. Tego typu aplikacje są jednak bardzo dużym zagrożeniem dlatego też jest to jedyna i najwłaściwsza droga … »
  • Ogrodowe prace

    Każdy, kto posiada ogród zdaje sobie sprawę z faktu, że utrzymanie go w należytym stanie wymaga dużej pracy, w zasadzie o każdej porze roku. Dla prawdziwych miłośników ogrodowego szaleństwa, jest to jednak zazwyczaj bardziej przyjemność niż wysiłek, dlatego z chęcią podejmują się oni różnych zadań, … »

Nowoczesny dostęp do internetu

do internetuInternet mobilny stale przeżywa bardzo szybki rozwój. Obecnie stał się on przede wszystkim dostępny dla praktycznie każdej osoby i korzystanie z niego jest już bardzo komfortowe. Przede wszystkim prędkość przesyłania danych prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Bardzo dobry jest również zasięg lte. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z tego typu sieci w większości większych miast i miasteczek. Na stronach operatorów podane są oczywiście miejsca, do których dociera zasieg lte.

Łatwo zatem ocenisz czy w Twojej miejscowości również możliwe będzie korzystanie dobrodziejstw internetu nowej generacji. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie, co to jest lte?. Jest to po prostu nowy rodzaj bezprzewodowego dostępu do sieci. Mimo, że technologia ta została zaprezentowana stosunkowo niedawno, to obecnie jest dostępna we wszystkich największych sieciach. Każdy może zatem pozwolić sobie na bezproblemowe korzystanie z dostępu do internetu właśnie w taki sposób.

Wystarczy posiadać jedynie urządzenie, które obsługuje technologię LTE https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny/zasieg-sieci-3g-i-lte. W przypadku laptopów to często można połączyć się z siecią za pomocą specjalnego adaptera, który jest podłączany do gniazda USB w komputerze. Dzięki niemu korzystanie ze wszystkich możliwości, jakie daje sieć jest bardzo proste i nie wiąże się z kompletnie żadnymi trudnościami. Postawienie na LTE jak widać, jest zatem strzałem w dziesiątkę i samo korzystanie z tego typu internetu również niesie za sobą wiele bardzo poważnych korzyści.

Comments are closed.