Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • W internecie znajdziemy nowe telefony

    Dziś nie trzeba szukać zbyt długo aby znaleźć najlepsze telefony, ponieważ są one, mimo to w zasięgu naszej ręki nie musimy nawet zbyt długo szukać. Smartfony, bo o nich mowa są w stanie zastąpić nam wiele innych urządzeń dzięki swojej multi funkcyjności, która pozwala równie … »
  • Aparat na urlop

    Zbliżający się sezon urlopowy motywuje nas do zakupów. Nabywamy buty do wyprawy w góry, okulary przeciwsłoneczne, kremy z filtrem, ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, środki przeciwko owadom, pojemne walizki i funkcjonalne plecaki. Niejednokrotnie wybieramy się w podróż, na którą długo czekaliśmy i planujemy utrwalić ją na … »
  • Usuwanie danych z dysku

    Każdy posiadacz komputera, który myśli, że usunięte przez niego pliki, nie mogą zostać przywrócone jest jak najbardziej w błędzie. Odzyskanie plików z dysku jest oczywiście możliwe i nie jest wcale takie trudne. Ludzie, którzy sprzedają na przykład dysk na aukcji czy znajomemu, na pewno powinni … »

Google Glass

Dzisiaj najnowsza technologia rodzi się dosłownie na naszych oczach. To właśnie możemy powiedzieć w chwili, gdy nie tak dawno prezentowany był produkt, który wygląda z pozoru jak zwykłe okulary. Jest to jednak urządzenie umożliwiające nam widzenie rozszerzonej rzeczywistości. Okulary pierwotnie stworzyła firma Google, która w świecie jest znana i rozpoznawalna. Zaletą tych okularów jest przede wszystkim to, że dają nam one takie same funkcje czy właściwości jak zwykły smartfon. Jednak, oprócz tego możemy to urządzenie obsługiwać za pomocą naszej mowy co pozwala nam przetworzyć całość z wykorzystaniem naturalnego języka którym się posługujemy. Warto zauważyć, że projekt ten nieprzerwanie rozwija się od roku 2012, kiedy to Google pochwaliło się pierwszymi szczegółami dotyczącymi projektu. Okulary w przyszłości mają mieć także możliwość przesyłania dźwięków bez pomocy urządzeń pomocniczych takich jak słuchawki. Szykuje nam się, więc naprawdę niezła rewolucja którą na pewno nikt nie jest w stanie zatrzymać na takie coś właśnie nasz świat czekał to nowa era

Comments are closed.