Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Umiemy czy rozumiemy

    Środowisko programistów stara się w pełni wykorzystać rozwiązania, które zastosowane są w praktycznym tego słowa rozumieniu. Tak naprawdę technologia pozwala nam dziś programować w bardzo wielu językach, które mimo wszystko zostały odpowiednio zaprojektowane tak aby człowiek potrafił je zrozumieć. Samo zrozumienie to jednak za mało … »
  • Oprogramowanie dla przychodni lekarskich

    Systemy informatyczne w dzisiejszych czasach są obecne niemal wszędzie. W każdej dziedzinie życia prywatnego i społecznego. E-maile zastępują listy, domeny internetowe stają się nieruchomościami dwudziestego pierwszego wieku. Rozwój technologii elektronicznej i multimedialnej, pozwala całkowicie zautomatyzować przepływ informacji, który jest jednym z najważniejszych czynników działania każdej … »
  • Smartfon lepszym urządzeniem niż poprzednia generacja telefonów

    Tak naprawdę wszystkie smart-fony są tak skonstruowane aby łączyć odpowiednie cechy telefonu i komputera. Nic dziwnego, że dzięki takim prostym właściwościom są one w stanie spokojnie zastąpić wiele znanych nam urządzeń przenośnych. Zaletą dotyczącą smart-fonów jest przede wszystkim to, że mają one duże wyświetlacze, a … »

Czy wciąż firany i zasłony są modne?

21W wielu nowoczesnych domach i blokowych mieszkaniach brakuje firan i zasłon. Niektórzy w związku z tym zastanawiają się, z jakiego powodu. Na pewno nie ze względu na brak pieniędzy. Są osoby, które uważają, że firany i wszelkiego typu zasłony już nie są modne. W rzeczywistości jest inaczej. Firany nadal są trendy. Tylko trzeba wiedzieć, jakie wybrać.

Oferta firan i zasłon jest bardzo bogata. Oferuje je wielu producentów. Firany są długie i krótkie, bardziej przezroczyste i zapewniające większą prywatność. Poza tym mają rozmaite wzorki, które dekorują nie tylko samą firanę, ale wręcz całe pomieszczenie. W dzisiejszych czasach jedynie typowe, obszerne i grube zasłony nie są już tak popularne i modne, jak to miało miejsce jeszcze jakiś czas temu. Jednak, gdy są delikatne i niezbyt obszerne, także mogą pełnić rolę dekoracji. Jedno jest pewne – nie wszystkie firany i zasłony są modne, ale niektóre jak najbardziej. Dlatego warto rozejrzeć się w asortymencie przynajmniej kilku sklepów, aby wybrać coś do swojego mieszkania. Dziś firanki wiesza się w salonie, kuchni, w pozostałych pokojach, a niekiedy nawet w łazience. Wiadomo jednak, że w niektórych pomieszczeniach firanka ta jest bardzo mała i krótka, jedynie widoczna na samym oknie.

Oferta przynajmniej niektórych sklepów jest naprawdę atrakcyjna, więc pozostaje tylko się z nią zapoznać https://www.obi.pl/decom/category/Mieszka%C4%87/Wszystko_wok%C3%B3%C5%82_okna/Zas%C5%82ony_i_firany/1059 . Wcześniej trzeba dokonać pomiarów, aby wiedzieć ile czego kupić. Gdy firanka będzie za krótka, na przykład nie da się do niej doszyć jeszcze kilku metrów.

Comments are closed.