Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Techland i wypożyczalnia w chmurze

    Dzisiaj technologie związane z rynkiem video naprawdę dynamicznie się rozwijają. Co prawda nadal jesteśmy w tyle za naszymi zachodnimi sąsiadami, ale mimo wszystko należy pamiętać o tym, że Polacy powoli nadrabiają braki. Dowodem na to wszystko może być nowa propozycja Techlandu, która zakłada możliwość korzystania … »
  • Do czego w praktyce przydaje się tablet

    Warto zauważyć, że taka technologia jak tablet oraz inne podobne urządzenia przenośne świetnie sprawdza się poza naszym miejscem zamieszkania. To może dlatego właśnie wiele osób wykorzystuje podobny sposób aby przeglądać mapy lub też wykorzystuje go w celach nawigacyjnych. Oczywiście tablet jako nowinka technologiczna jest także … »
  • Jakie zalety ma wdrożenie systemów SAP ERP?

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko doświadczenia w tej dziedzinie i odpowiedniej wiedzy, ale też wykorzystania często aktualizowanych informacji. Ich gromadzenie manualne w przypadku dużych firm zajęłoby mnóstwo czasu i wiązałoby się z ryzykiem błędów wynikających z pomyłek. Nic więc dziwnego, że na wdrożenie i konsulting … »

Czy wciąż firany i zasłony są modne?

21W wielu nowoczesnych domach i blokowych mieszkaniach brakuje firan i zasłon. Niektórzy w związku z tym zastanawiają się, z jakiego powodu. Na pewno nie ze względu na brak pieniędzy. Są osoby, które uważają, że firany i wszelkiego typu zasłony już nie są modne. W rzeczywistości jest inaczej. Firany nadal są trendy. Tylko trzeba wiedzieć, jakie wybrać.

Oferta firan i zasłon jest bardzo bogata. Oferuje je wielu producentów. Firany są długie i krótkie, bardziej przezroczyste i zapewniające większą prywatność. Poza tym mają rozmaite wzorki, które dekorują nie tylko samą firanę, ale wręcz całe pomieszczenie. W dzisiejszych czasach jedynie typowe, obszerne i grube zasłony nie są już tak popularne i modne, jak to miało miejsce jeszcze jakiś czas temu. Jednak, gdy są delikatne i niezbyt obszerne, także mogą pełnić rolę dekoracji. Jedno jest pewne – nie wszystkie firany i zasłony są modne, ale niektóre jak najbardziej. Dlatego warto rozejrzeć się w asortymencie przynajmniej kilku sklepów, aby wybrać coś do swojego mieszkania. Dziś firanki wiesza się w salonie, kuchni, w pozostałych pokojach, a niekiedy nawet w łazience. Wiadomo jednak, że w niektórych pomieszczeniach firanka ta jest bardzo mała i krótka, jedynie widoczna na samym oknie.

Oferta przynajmniej niektórych sklepów jest naprawdę atrakcyjna, więc pozostaje tylko się z nią zapoznać https://www.obi.pl/decom/category/Mieszka%C4%87/Wszystko_wok%C3%B3%C5%82_okna/Zas%C5%82ony_i_firany/1059 . Wcześniej trzeba dokonać pomiarów, aby wiedzieć ile czego kupić. Gdy firanka będzie za krótka, na przykład nie da się do niej doszyć jeszcze kilku metrów.

Comments are closed.