Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Usuwanie danych z dysku

    Każdy posiadacz komputera, który myśli, że usunięte przez niego pliki, nie mogą zostać przywrócone jest jak najbardziej w błędzie. Odzyskanie plików z dysku jest oczywiście możliwe i nie jest wcale takie trudne. Ludzie, którzy sprzedają na przykład dysk na aukcji czy znajomemu, na pewno powinni … »
  • Nowy system opłat za telewizję

    Abonament radiowo-telewizyjny powoli odchodzi do lamusa. Teraz w Polsce coraz częściej mówi się o wprowadzeniu nowego systemu, który miałby za zadanie pełnić podobną funkcję co wspominany wyżej system z tą różnicą, że tym razem nikt nie miał, by prawa uchylić się od opłaty tego podatku. … »
  • Zakup telefonu komórkowego przez internet

    Zakup telefonu komórkowego przez internet jest jak najbardziej możliwy. Trzeba jednak podejść do tego niezwykle ostrożnie, zwłaszcza jeżeli chcemy zakupić telefon komórkowy na aukcji internetowej. Jeżeli kupujemy używane komórki, to istnieje, niewielkie, ale zawsze, ryzyko oszustwa. Jednak jeżeli będziemy przestrzegali podstawowych zasad, to ryzyko nie … »

Choroba wątroby – przyczyny

Jeśli będąc u lekarza usłyszymy, że mamy złe wyniki badań, i grozi nam wątroba choroby, to zaczynamy się zastanawiać dlatego? Jest to najpopularniejsze pytanie wśród dzisiejszego społeczeństwa, gdyż dzisiejsi ludzie lubią upatrywać sił nadprzyrodzonych we wszystkim co nas otacza.

To samo tyczy się, jeśli chodzi o bóle wątroby. Możemy dojść sami do wniosku, że jest to całkowicie nasza wina, gdyż przez ostatnie dwa lata tylko jedliśmy słone, tłuste i słodkie rzeczy, całkowicie zapominając o tym co nam w młodości mówiła mama – że zawsze trzeba jeść owoce i warzywa i wystrzegać się produktów przetworzonych. Może to i racja, ale w dzisiejszym świecie trudno jeść w taki sposób. Niezdrowe jedzenie jest dużo prostsze w obsłudze i często dużo tańsze. Z tego powodu czasami zdarza się że wątroba boli i nie chce przestać. Wtedy zdarza się nam podnosić głowę do nieba i krzyczeć do Boga: dlaczego? Jeśli nie usłyszymy odpowiedzi nie będzie w tym nic dziwnego – w końcu to nasza wina. Jak wątroba boli, trzeba radykalnie zmienić nasze podejście do diety. Koniec z ciasteczkami, karkówką z zasmażaną kapustą i tym podobnymi.

Po twierdzącej odpowiedzi na pytanie: czy wątroba boli, trzeba przejść szereg wymagających testów i badań, które mają za zadanie potwierdzić lub wykluczyć poważne schorzenie, które trawi nasze ciało od środka. Jeśli choroba wątroby jest powodem do naszego wstydu to należy udać się do lekarza. Poczytać więcej w tym temacie można tutaj: http://essentiale.pl/najczestsze-choroby-watroby.

Comments are closed.