Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Płytki na podłogę – z czego wybierać?

    To, jakiego rodzaju elementy meblowe znajdą się w poszczególnych pomieszczeniach Twego domu czy też mieszkania nie ma aż tak znaczącego wpływu na ogólny odbiór estetyczny danego lokum jak kwestie wykończeniowe. Istotne jest, aby naprawdę solidnie wykonać podłogę, dokładnie wymalować ściany i zatroszczyć się o inwestycję … »
  • Wikipedia

    Wielojęzyczna encyklopedia internetowa, która działa dzięki oprogramowaniu Wiki (z hawajskiego Wiki Wiki – szybko). Wikipedia to encyklopedia, którą może redagować każdy, bazuje ona na Nupedii – encyklopedii, którą tworzyli sami specjaliści. Przy tworzeniu haseł trzeba pamiętać o tym, aby nie być jednostronnym, nie dodawać swoich … »
  • Wybór operatora komórkowego

    Wybór operatora komórkowego nie jest łatwym wyborem, nie jest jednak także wyborem, który jest wyborem przesadnie trudnym. Po prostu trzeba uważnie przeczytać oferty poszczególnych operatorów komórkowych, jakich trochę w Polsce jest, a wtedy bez problemów będziemy mogli wybrać takiego operatora komórkowego, którego warunki dla nas … »

Choroba wątroby – przyczyny

Jeśli będąc u lekarza usłyszymy, że mamy złe wyniki badań, i grozi nam wątroba choroby, to zaczynamy się zastanawiać dlatego? Jest to najpopularniejsze pytanie wśród dzisiejszego społeczeństwa, gdyż dzisiejsi ludzie lubią upatrywać sił nadprzyrodzonych we wszystkim co nas otacza.

To samo tyczy się, jeśli chodzi o bóle wątroby. Możemy dojść sami do wniosku, że jest to całkowicie nasza wina, gdyż przez ostatnie dwa lata tylko jedliśmy słone, tłuste i słodkie rzeczy, całkowicie zapominając o tym co nam w młodości mówiła mama – że zawsze trzeba jeść owoce i warzywa i wystrzegać się produktów przetworzonych. Może to i racja, ale w dzisiejszym świecie trudno jeść w taki sposób. Niezdrowe jedzenie jest dużo prostsze w obsłudze i często dużo tańsze. Z tego powodu czasami zdarza się że wątroba boli i nie chce przestać. Wtedy zdarza się nam podnosić głowę do nieba i krzyczeć do Boga: dlaczego? Jeśli nie usłyszymy odpowiedzi nie będzie w tym nic dziwnego – w końcu to nasza wina. Jak wątroba boli, trzeba radykalnie zmienić nasze podejście do diety. Koniec z ciasteczkami, karkówką z zasmażaną kapustą i tym podobnymi.

Po twierdzącej odpowiedzi na pytanie: czy wątroba boli, trzeba przejść szereg wymagających testów i badań, które mają za zadanie potwierdzić lub wykluczyć poważne schorzenie, które trawi nasze ciało od środka. Jeśli choroba wątroby jest powodem do naszego wstydu to należy udać się do lekarza. Poczytać więcej w tym temacie można tutaj: http://essentiale.pl/najczestsze-choroby-watroby.

Comments are closed.