Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Hydraulik Gliwice

    Hydraulik Gliwice, usługi hydrauliczne Gliwice to hasła, dzięki którym przy pomocy wyszukiwarki internetowej możemy bez problemu znaleźć fachowca z tej branży. Jeśli jesteśmy mieszkańcami Gliwic to sprawę mamy załatwioną. Jeśli nie, trzeba wpisać inną nazwę miejscowości i też sobie poradzimy. »
  • Naprawa sprzętu AGD w Katowicach

    Współczesne gospodarstwa domowe nie obywają się już bez wielu rzeczy, a niewątpliwie do takich należy pralka czy zmywarka.Te dwa urządzenia to podstawa. O ile pralka to już standard, o tyle zmywaki jeszcze nie rozpowszechniły się w takim stopniu. Praktycznie w szerokiej sprzedaży na naszym rynku … »
  • Wybór telefonu komórkowego

    Wybór telefonu komórkowego najlepiej rozpocząć od przeszukanie internetu, szukania w nim różnego rodzaju informacji na temat telefonów. W sieci istnieje przecież wiele serwisów oraz for dyskusyjnych, na których możemy znaleźć wszelakie nowinki komórkowe, dzięki czemu znajdziemy dobry telefon komórkowy. Na pewno musimy wiedzieć jakie są … »

Choroba wątroby – przyczyny

Jeśli będąc u lekarza usłyszymy, że mamy złe wyniki badań, i grozi nam wątroba choroby, to zaczynamy się zastanawiać dlatego? Jest to najpopularniejsze pytanie wśród dzisiejszego społeczeństwa, gdyż dzisiejsi ludzie lubią upatrywać sił nadprzyrodzonych we wszystkim co nas otacza.

To samo tyczy się, jeśli chodzi o bóle wątroby. Możemy dojść sami do wniosku, że jest to całkowicie nasza wina, gdyż przez ostatnie dwa lata tylko jedliśmy słone, tłuste i słodkie rzeczy, całkowicie zapominając o tym co nam w młodości mówiła mama – że zawsze trzeba jeść owoce i warzywa i wystrzegać się produktów przetworzonych. Może to i racja, ale w dzisiejszym świecie trudno jeść w taki sposób. Niezdrowe jedzenie jest dużo prostsze w obsłudze i często dużo tańsze. Z tego powodu czasami zdarza się że wątroba boli i nie chce przestać. Wtedy zdarza się nam podnosić głowę do nieba i krzyczeć do Boga: dlaczego? Jeśli nie usłyszymy odpowiedzi nie będzie w tym nic dziwnego – w końcu to nasza wina. Jak wątroba boli, trzeba radykalnie zmienić nasze podejście do diety. Koniec z ciasteczkami, karkówką z zasmażaną kapustą i tym podobnymi.

Po twierdzącej odpowiedzi na pytanie: czy wątroba boli, trzeba przejść szereg wymagających testów i badań, które mają za zadanie potwierdzić lub wykluczyć poważne schorzenie, które trawi nasze ciało od środka. Jeśli choroba wątroby jest powodem do naszego wstydu to należy udać się do lekarza. Poczytać więcej w tym temacie można tutaj: http://essentiale.pl/najczestsze-choroby-watroby.

Comments are closed.